Montáž a servis klimatizací do domů, bytů a kanceláří v okolí Benešova a Prahy.

Klimatizace do bytu či domu

Proč pořídit klimatizaci

Single či multisplit?

Jak vybírat klimatizaci

Kolik stojí klimatizace?

Uvažuji o klimatizaci, jak dál postupovat?

Ceník Vyberte ceník

Zpracovali jsme pro Vás desítky variant klimatizací do domů, klimatizací do bytů i klimatizací do kanceláří, abyste měli lepší finanční představu. Ceník postupně doplňujeme, momentálně jsou zobrazeny jen jednotky Toshiba a Haier. Klimatizace LG a jiné značky se zde objeví v nejbližší době, zatím jen na dotaz.

Klimatizace do jedné místnosti

Klimatizace do více místností

Servis klimatizací, tepelných čerpadel a požárních klapek

Klimatizace jedné místnosti (Monosplit). Jedná se o zapojení jedné vnitřní klimatizační jednotky (nejčastěji nástěnné) a jedné venkovní klimatizační jednotky (umístěné na střechu, fasádu nebo vedle domu, na balkón bytu apod.).

Nástěnná klimatizace
Kazetová klimatizace
Parapetní klimatizace
Kanálová klimatizace

Potřebujete poradit? Vyberte dotaz

bbb

Ceny jsou pouze orientační:

 • Cena za 1 metr izolovaného měděného potrubí (2 trubky) + elektrického kabelu - 350-700 Kč/m (vč. montáže, dle složitosti, dimenze a délky klimatizačního potrubí)
 • Cena za 1 metr lišty - 250-350 Kč/m (vč. montáže, dle velikosti lišty)
 • Cena za 1 metr potrubí pro kondenzát - 100-150 Kč/m (vč. montáže, dle složitosti)
 • Cena za uvedení systému do provozu 4.000 - 8.000 Kč (dle počtu vnitřních jednotek)
 • Čerpadlo kondenzátu - 3.500 Kč (vč. montáže)
 • Průraz zdi 300 - 2.000 Kč (měkké průrazy do 600 Kč, armované železobetony od 1.200 Kč)
 • Konzole pod vnějši klimatizační jednotku - 500-2500 Kč (vč. montáže, dle tipu - na zem, na zeď, na zeď se zateplením aj.)
 • Uvedené ceny jsou bez DPH

ddd

Při rozhodování, jakou klimatizaci vybrat, byste měli vzít v úvahu velikost klimatizovaného prostoru, vhodný typ klimatizace (nástěnná, kazetová, parapetní aj.), umístění jednotky a celkovou finanční náročnost. Se všemi těmito faktory Vám rádi pomůžeme, zdarma pro Vás vypracujeme návrh, ve kterém na všechny tyto otázky zodpovíme.

Rádi bychom Vás důrazně varovali před nákupem neznačkových klimatizací (např. v supermarketech). Tyto jednotky jsou sestaveny za účelem srazit cenu co nejníže, bohužel tomu odpovídá i kvalita.

ccc

Pro nižší sazbu (v roce 2020 je 15%) DPH musíte splnit několik zákonec stanovených podmínek.

 • 1. Klimatizaci si musíte pořídit včetně montáže
 • 2. Nižší sazbu DPH je možno uplatnit pro byty, bytové družstva nebo domy, jejichž plocha pro bydlení je větší než 75% z celkové plochy domu.
 • Celková podlahová plocha bytu nesmí přesáhnout 120 m2, domu 350 m2.

Ne.

Ano. Rádi Vám vystavíme protokol o instalaci tepelného čerpadla v podobě klimatizace. (oběhat si to ale musíte následně sami) Podmínky se ale často mění, momentálně vyžadují aby výkon venkovní jednotky pokryl 80% energetické náročnosti domu.

Seznam často kladených dotazů o klimatizacích neustále aktualizujeme a doplňujeme. Pokud jste nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat

KALKULACE / KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat? Budeme rádi, když nám napíšete. Snažíme se o co nejrychlejší odpověď, zpravidla do 24 hodin.

REFERENCE

KONTAKT

© 2005 - 2024, klimatizace do domu, bytu a kanceláře, klimatizace Benešov, Praha, montáž a servis klimatizací. Vytvořil Tomáš Hrstka

Nahoru